قفسه سازان میثاق

قفسه سازان میثاق
طی ۲۰ سال فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی و چرخ های فروشگاهی و انواع نردبان های خانگی و صنعتی و باکسهای پلاستیکی با جدیدترین متد و روش توانسته انواع محصولات به روز منحصر به فرد خودرا ارائه نماید،
قفسه سازان با اتکا به نیروهای متخصص و با تجربه خود همواره درپی براورده سازی نیروها و ارتقای رضایت مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی می باشد.
تمام تلاش در این مجموعه برای این است که با استفاده از امکانات فوق بتواند الگویی جهت بهرمندی بهینه از مجموعه های تجاری بارعایت استانداردهای لازم و کیفیت متفاوت را داشته باشد..
با اتکا به خداوند متعال امید داریم در این عمر سر بلند باشیم.استعلام و تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری

استعلام و تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری

قفسه سازان میثاق، آماده تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری برای مراکز بزرگ، شرکت ها توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها است.
برای دریافت لیست قیمت و استعلام اقلام می توانید از آیتم های ذیل استفاده نمایید. همکاران مرکز فروش آماده ارائه اطلاعات، پاسخگویی و پیگیری سفارشات و استعلام های شما عزیزان هستند.


خدمات : گروه صنعتی قفسه سازان میثاق طی ۲۰ سال فعالیت خود براي رفاه و رضايمندي مشتريان گرامي وهمچنين بهينه سازي هزينه ها، هزينه نصب و حمل و همچنين اندازه گيري را به صورت رايگان در سطح شهر تهران و براي شهرستان هزينه حمل تا باربري بصورت رايگان انجام مي گردد.