ghafase24.com site scroll to view ghafase24.com

جهت دریافت لیست قیمت از قفسه فلزی، قفسه انباری، قفسه راک سنگین با شماره های 021-22198580و 09028222425 تماس بگیرید.فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی و چرخ های فروشگاهی آغاز کرد.

قفسه سازان، ارائه قفسه فلزی ، قفسه فروشگاهی، قفسه هایپرمارکتی، قفسه سوپرمارکتی، قفسه انباری ، قیمت قفسه انبار، قیمت قفسه فلزی در تهران و سراسر ایران می باشد.

قفسه راک سنگین

Heavy rock rack

قفسه راک نیمه سنگین

Semi-heavy rock rack

قفسه پیچ و مهره ای

Bolted shelf

قفسه هایپرمارکتی

Hypermarket shelf

قفسه سوپرمارکتی و فروشگاهی

Supermarket and store shelves

پالت پلاستیکی

Plastic pallet

چرخ خرید

shopping basket and carts

نردبان

Ladder

خدمات : گروه صنعتی قفسه سازان میثاق طی ۲۰ سال فعالیت خود براي رفاه و رضايمندي مشتريان گرامي وهمچنين بهينه سازي هزينه ها، هزينه نصب و حمل و همچنين اندازه گيري را به صورت رايگان در سطح شهر تهران و براي شهرستان هزينه حمل تا باربري بصورت رايگان انجام مي گردد.


استعلام و تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری

استعلام و تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری

قفسه سازان میثاق، آماده تامین تجهیزات فروشگاهی، انبار و انبارداری برای مراکز بزرگ، شرکت ها توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها است.
برای دریافت لیست قیمت و استعلام اقلام می توانید از آیتم های ذیل استفاده نمایید. همکاران مرکز فروش آماده ارائه اطلاعات، پاسخگویی و پیگیری سفارشات و استعلام های شما عزیزان هستند.

مفتخر به اعتماد ایشان هستیم
قفسه انبار فروشگاهی سازمان های و فروشگاه های زنجیره ای


درباره قفسه انبار قفسه راک انبار

  قفسه بندی انبار، یکی از مهمترین عناصر مدیریت موثر انبار است. با توجه به اهمیت این عنصر در مدیریت انبار، در این مقاله به بررسی مفاهیم و روش‌های قفسه بندی انبار پرداخته می‌شود.    قفسه بندی انبار چیست؟   قفسه بندی انبار به معنای ترتیب دادن کالاهای موجود در انبار است. در واقع، قفسه بندی به صورت منظم و دقیق، کالاهای را به صورت مرتب و قابل دسترس برای کاربران قرار می‌دهد. این عمل باعث بهبود کارایی و کاهش هزینه‌...

درباره قفسه فروشگاهی و سوپرمارکتی

قفسه فروشگاهی، یکی از مهمترین عناصر در مدیریت فروشگاه است. با توجه به اهمیت این عنصر در جذب مشتریان و افزایش فروش، در این مقاله به بررسی مفاهیم و روش‌های قفسه بندی فروشگاهی پرداخته می‌شود.   قفسه بندی فروشگاهی چیست؟   قفسه بندی فروشگاهی به معنای ترتیب دادن کالاهای موجود در فروشگاه است. در واقع، قفسه بندی به صورت منظم و دقیق، کالاهای را به صورت مرتب و قابل دسترس برای مشتریان قرار می‌دهد. این عمل باعث بهبود کارایی و کاهش هزینه‌های فروشگ...

تامین سریع در سراسر ایران
تامین سریع در سراسر ایران
آماده همکاری و تامین برای مجموعه های انبار و فروشگاهی
تضمین کیفیت و ضمانت بالا
تضمین کیفیت و ضمانت بالا
کنترل کیفیت قبل از تحویل و ضمانت بالا برای مشتریان
شرایط پرداخت متنوع و قیمت
شرایط پرداخت متنوع و قیمت
توجه به شرایط مالی مختلف و تلاش برای تضمین قیمت مناسب
پیگیری پاسخگویی و خدمات پس از فروش
پیگیری پاسخگویی و خدمات پس از فروش
پیگیری مداوم از ثبت سفارش تا تحویل و اجرا و خدمات پس از فروش و ضمانت ها