قفسه راک سنگین

قفسه راک سنگین

قفسه راک سنگین قفسه راک - قفسه راک انبار - قفسه راک سوله - قفسه سنگین - قیمت قفسه راک - قفسه راک سنگین قیمت
Heavy rock rack
اطلاعات و کاتالوگ/تصاویر

درباره قفسه راک سنگین انبار

قفسه بندی راک سنگین یا راک صنعتی در گروه قفسه بندی‌های سنگین به شمار می آید. در این نوع قفسه‌بندی مطابق با نوع کارکرد، وزن و اندازه محصول تولیدی و انبار قفسه طراحی و اجرا می‌شود. شکل‌های زیادی از این نوع تجهیزات انبار وجود دارد که می توان به قفسه بندی راک صنعتی (راک سنگین) که در مدل‌ها و کارکردهای قفسه پالت راک، قفسه بندی پنل راک، قفسه درایوینگ بازویی، قفسه بالکن‌دار راک و ... اشاره کرد. که البته در ایران غالبا نوع ساده راک سنگین مرسوم بوده و مورد استفاده مراکز انبار و مجموعه های انبارداری و صنعتی قرارگرفته است.
قفسه راک سنگین برای انبارهای بزرگ با محصولات و تولیدات با وزن بالا و اندازه های بزرگ که جابجایی‌ها و بارگیری آنها توسط لیفتراک انجام می‌شود قابل استفاده است. همچنین قابلیت طراحی و اجرا تا ارتفاع 7متر و در چندین طبقه را داراست. این نوع قفسه بندی شامل بخش‌هایی به هم پیوسته مثل قاب، بازو، پانل یا کفپوش قفسه است که نسبت به وزن و حجم و اندازه محصول، کالا و تولیدات، نوع و متریال سازه قفسه بندی تغییر می‌کند.

اندازه های قفسه راک سنگین

با توجه به نیاز مشتریان و انبارها اندازه های مختلفی در قطعات و بخش های تولید می‌شود که به شکل ماژول‌هایی به هم پیوسته سرهم شده و اجرا می‌شود. بخش هایی مثل ارتفاع قاب راک سنگین که از 2 الی 6 متر است. بازو زیگما راک سنگین که از 154 سانتی متر تا 270 سانتی متر است.همچنین بازو پروفیلی راک سنگین که بین 154 تا 270سانتی‌متر تولید می‌شود. و در انتها کفپوش یا پنل کف قفسه است که دارای عرض هایی از 60 الی 120 سانتی‌متر و بر اساس نیاز انبارها و انبارداری تولید و طراحی و اجرا می گردد.

قیمت قفسه راک سنگین

قیمت نهایی قفسه راک سنگین تابعی از قطعاتی است که در هر طبقه از قفسه استفاده می‌شود. قاعدتا اندازه‌ها، مثل طول و عرض و به طور مثال مساحت کفپوش قفسه ضریبی برای محاسبه قیمت قفسه راک سنگین خواهد بود.
اما مجموعه قفسه سازان با توجه به ارتباط با تامین کنندگان اصلی بازار قفسه انبار تلاش کرده است که بخش های مختلف را در نظر گرفته و در این بخش تجهیزات انبار و قفسه راک سنگین را با برترین کیفیت و متناسب ترین قیمت ها عرضه کند. و شاید بتوان گفت ارزانترین و به صرفه ترین قیمت‌ها و خرید قفسه برای مجموعه های صنعتی، کارخانجات، کارگاه‌های تولیدی و صنعتی فراهم کند.

فروش و تامین قفسه بندی راک سنگین در سراسر ایران

قفسه سازان میثاق با تجربه و سابقه ای طولانی در تامین، فروش و اجرای تجهیزات انبار و قفسه بندی صنعتی و قفسه سنگین انبار دارد. توانسته در این سال‌ها مورد اعتماد مجموعه‌های فروش دیگر و مجموعه های بزرگ باشد و در سراسر ایران ارائه خدمت کند. تفاوتی نمی‌کند مجموعه انبار شما برای قفسه بندی سنگین راک در کجای ایران باشد، تهران، حومه تهران و کرج (البرز) ، اصفهان، اراک، قم یا عسلویه باشد، تجهیزات انبار و قفسه بندی شما را همراه با خدمات طراحی و اجرا فراهم می‌کنیم.