قفسه هایپرمارکتی

قفسه هایپرمارکتی

قفسه هایپرمارکتی قفسه هایپرمارکت - قفسه هایپرمارکتی - قفسه هایپراستار - قفسه فروشگاه افق کوروش - قفسه هایپرمارکتی قیم
Hypermarket shelf
اطلاعات و کاتالوگ/تصاویر

درباره قفسه هایپرمارکتی

قفسه هایپرمارکتی، جزء محبوبترین، پرمصرفترین و پرکاربردترین انواع قفسه فروشگاهی ها، جهت فروشگاه‌ های زنجیره ای و هایپرمارکت ها هستند.از کاربردهای قفسه های هایپرمارکتی می توان به تنوع وطراحی منعطف، قابلیت طراحی سفارشی، امکان نگهداری و چیدمان انواع کالاها و محصولات مختلف، قابلیت طراحی، اجرا و چیدمان متنوع در فروشگاه براساس وضعیت‌ها و شرایط موردنظر قابلیت طراحی و نصب انواع تجهیزات و قطعات جانبی بر روی قفسه ها، قابل طراحی و بکارگیری تجهیزات تکمیلی متنوع، نحوه استفاده و نصب و اجرای بهینه و حداکثری از سطوح و محیط موجود، تسهیل ایجاد نظم و انضباط در محیط فروشگاه و بروزرسانی موجودی نام برد.

اندازه ها و ابعاد قفسه هایپرمارکتی - فروشگاهی بزرگ

با توجه به نیاز مراکز تجاری، فروشگاه‌‌ها، هایپرمارکت‌ها، و انبارهای فروش ابعاد مختلفی در قطعات و بخش‌ها تولید می‌شود که به شکل بخش‌های کلی به هم پیوسته و سرهم شده و اجرا می‌شود. معمولا عمق کف (کفپوش قفسه) اول 50 یا 60 سانتیمتر و عمق مابقی کفه در طبقات دیگر، 10 سانتیمتر کمتر است. این نوع قفسه ها در دو مدل 1طرفه و دو طرفه با سرلاین ( سر قفسه ) تخت یا قوس دار و گرد قابل طراحی، نصب و اجرا دارند.پشت بند (بک پنل) مورد استفاده در این مدل قفسه های هایپرمارکتی می تواند از نوع معمولی، مولتی‌بار یا مش ( پانچ دار شده) باشد که با توجه به خصوصیت هرکدام از آنها، کاربردهای خاصی به خود را در قفسه هایپرمارکتی خواهند داشت.

قیمت قفسه هایپرمارکتی - قیمت قفسه فروشگاهی

قیمت خرید قفسه هایپرمارکتی یا قفسه فروشگاهی بزرگ بسته به قطعاتی است که در هر طبقه از قفسه استفاده می‌شود. عموما اندازه‌ها، مثل طول و عرض و مثلا عرض کفپوش قفسه هایپرمارکتی آیتمی است برای محاسبه قیمت قفسه بندی سفارش داده شده خواهد بود.
قیمت قفسه هایپرمارکتی: اما مجموعه قفسه سازان با توجه به ارتباط با سابقه با تامین کنندگان بازار قفسه بندی فروشگاهی سعی کرده است که بخش های مختلف را در نظر گرفته و در این بخش تجهیزات فروشگاهی و قفسه هایپرمارکتی را با مطلوبترین کیفیت و به مناسب‌ترین قیمت‌ها و حتی ارزانترین قیمت قفسه هایپرمارکتی عرضه کند. و شاید بتوان گفت مزیت رقابتی ما در ارائه ارزانترین و به صرفه‌ترین قیمت‌ در خرید قفسه هایپرمارکت برای مجموعه های فروشگاهی، تجاری، هایپرمارکتی و فروشگاههای بزرگ می‌باشد.

فروش قفسه بندی هیاپرمارکتی برای فروشگاه

قفسه سازان با سابقه و تجربه ای بالا در عرضه، فروش و طراحی و اجرای تجهیزات فروشگاهی و خرده فروش و قفسه بندی تجاری و قفسه هایپرمارکتی فروشگاه ها دارد. توانسته در این سال‌ها مورد اعتماد نمایندگان فروش دیگر و مجموعه‌های فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای باشد و در سراسر کشور ایران ارائه فروش و اجرا کند.فرقی نمی‌کند مجموعه فروشگاهی و هایپرمارکتی مشتریان برای قفسه بندی هایپرمارکتی در کجای کشور باشد، شهر تهران، استان تهران، حومه تهران و البرز (کرج)، مشهد، اصفهان، اراک، مرکز خریدهای بزرگ، قم یا کیش و قشم باشد، تجهیزات فروشگاهی و قفسه بندی هایپرمارکتی شما را همراه با خدمات طراحی و اجرا فراهم می‌کنیم.