قفسه پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره ای قفسه فلزی - قفسه ساده انبار - قفسه انباری - قفسه پیچ و مهره ای - قفسه فلزی قیمت - قفسه ساده انبارقیم
Bolted shelf
اطلاعات و کاتالوگ/تصاویر

قفسه فلزی یا قفسه پیچ مهرهای (قفسه طوسی)

قفسه پیچ و مهره‌ای یا قفسه طوسی (قفسه فلزی) یکی از معمولترین انواع قفسه بندی انبار می‌باشد. این نوع قفسه بندی انبار به جهت اجرای ساده و کاربرد زیاد و سبک بودن سازه، همواره برای قفسه بندی انبارهای با متراژ کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد .قفسه بندی پیچ و مهره‌ای قابل استفاده در انبارهای کارگاه‌ها، ملزومات، قطعات یدکی و انبار مواد اولیه هستند این نوع قفسه ها در مجموعه هایی انجام می شود که جابجایی کالا و محصولات در قفسه بندی انبار پیچ و مهره ای بصورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرد.
قفسه بندی انبار پیچ و مهره ای شامل بخش‌ها و قطعاتی مثل نبشی و صفحه قفسه، که توسط پیچ و مهره به هم متصل می‌شوند تشکیل شده و به صورت تک ردیف طبقه یا دوتایی (دوبل) در چندین طبقه قابل طراحی و اجرا هستند. نوع نبشی با توجه به ارتفاع کل سازه قفسه و تعداد طبقات اصلی قفسه بندی تعیین می‌گردد. این نوع قفسه بندی انبار دارای قطعاتی از قبیل، ورق پشت و بغل، لبه جلو، جاکارتی، مقسم، پلاک راهنما و... هستند. قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای ( قفسه فلزی ) به دو مدل کلی قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای سبک و قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای سنگین تولید و اجرا می گردد.

اندازه و ابعاد قفسه پیچ و مهره ای

با توجه به نیاز کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و انبارها ابعاد مختلفی در قطعات و بخش‌ها تولید می‌شود که به شکل بخش‌های کلی به هم پیوسته و سرهم شده و اجرا می‌شود.قفسه پیچ‌و‌مهره‌ای دارای ابعاد استاندارد به طول‌های 70و80و95 سانت می‌باشد. قفسه پیچ ومهره ای یا همان قفسه طوسی دارای عرض‌های 20و30و40و50و60 سانت می‌باشد. قفسه پیچ و مهره ای در ارتفاع‌های 2و2.5و3‌متر قابل سفارش می‌باشد. تعداد طبقات قفسه پیچ و مهره ای قابل سفارش می‌باشد. ضخامت ورق قفسه فلزی قابل سفارش می‌باشد.

قیمت قفسه فلزی - قیمت قفسه پیچ و مهره ای

قیمت فروش قفسه فلزی یا پیچ مهره ای یا همان قفسه طوسی منوط به بخش هایی است که در هر طبقه از قفسه فلزی استفاده می‌شود. قاعدتا اندازه‌ها، مثل طول و عرض و مثلا عرض کفپوش قفسه پیچ و مهره ای قطعاتی است برای محاسبه قیمت قفسه پیچ و مهره ای خواهد بود.
اما مجموعه قفسه سازان با توجه به ارتباط با تامین کنندگان معتبر بازار قفسه بندی انبار تلاش کرده است که بخش های مختلف را در نظر گرفته و در این بخش تجهیزات انبار و قفسه فلزی را با بهترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت‌ها و حتی ارزانترین قیمت قفسه عرضه کند. و شاید بتوان گفت مزیت رقابتی ما در ارائه ارزانترین و مناسب ترین قیمت‌ها در خرید قفسه پیچ و مهره ای یا همان قفسه طوسی برای مجموعه های کارگاهی، صنعتی، کارخانه‌ها، کارگاه‌های تولیدی و حتی انبار خانه می‌باشد.

فروش قفسه فلزی - قفسه پیج و مهره ای

قفسه سازان با سابقه و تجربه ای درخشان در عرضه، تامین، طراحی و اجرای قفسه بندی انبار و قفسه بندی خانگی و قفسه پیچ و مهره ای (قفسه فلزی طوسی) انبار دارد. توانسته در این سال‌ها مورد اعتماد نمایندگان فروش قفسه و مجموعه‌های بزرگ باشد و در سراسر کشور ایران ارائه فروش و اجرا کند.فرقی نمی‌کند مجموعه انبار یا کارگاه مشتریان برای قفسه بندی پیچ و مهره ای در کجای کشور باشد، استان تهران، شهر تهران، حومه تهران و البرز (کرج)، مشهد، اصفهان، اراک، شهرک‌های صنعتی، قم یا حتی عسلویه و ماهشهر باشد، تجهیزات انبار و قفسه بندی فلزی شما را همراه با خدمات طراحی و اجرا فراهم می‌کنیم.